Wczasy z partnerem czy z przyjaciółką?

Wczasy z partnerem czy z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa lub Twoi wariaccy i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć zalety oraz wady.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – zalety
Jeżeli wakacje są na plaży, na kempingu lub ewentualnie pokrewnych okolicznościach – dużo ludzi odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimś zagadnieniem. To również całe sporo imponującego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się poradami oraz sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – walory
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie wypada z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak niekiedy wady takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco dobitne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o po mistrzowsku gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. W końcu jednakże przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.